SANTIAGO
CHEMIKÁLIE LABORATORNÍ
VYBAVENÍ

Decitabin inhibitor DNA methyltransferázy

Decitabin CAS 2353-33-5 používaný pro inhibicici růstu nádorových buněčných liníí, byl přidán do naší nabídky.

Více info zde http://www.santiago.cz/eshop/chemikalie-santiago/organicke-chemikalie/5-aza-2-deoxycytidin-cas-2353-33-5

Suchá rozpouštědla pro organometaliku

Nabídka našich produktů stále roste a jako další jsme pro Vás připravili suchá rozpouštědla pro organometaliku. Nabízíme širokou paletu vysoce čistých rozpouštědel s extrémně nízkým obsahem vody speciálně vyrobené pro organické reakce citlivé na vlhkost(Lithiace, Grignardovo činidlo, Suzukiho couplingy, Metateze a mnoho dalších organometalických reakcí).

Obsah vody se pohybuje v rozmezí 10-40 ppm a solventy nevyžadují další sušení v laboratoři před použitím. Nabízíme varianty jak s tak bez molekulových sít.

Máte-li zájem o nezávaznou nabídku nebo více informací, kontaktujte nás http://www.santiago.cz/kontakty

Purin 6-Chloro-9-deazapurin

Přidali jsme další z řady zajímavých derivátu purinu 6-Chloro-9-deazapurin CAS 84905-80-6. Více info zde http://www.santiago.cz/eshop/6-Chlor-9-deazapurin-cas-84905-80-6

Purin 6-Chloro-7-deazapurin

Naše nabídka byla rozšířena o stavební blok pro přípravu nových cytostatik 6-Chloro-7-deazapurin CAS 3680-91-1. Více info zde http://www.santiago.cz/eshop/6-chloro-7-deazapurine-cas-3680-69-1

Steroid Spironolactone

Další z řady steroidů pro výzkumné účely byl přidán Spironolactone CAS 52-01-7.

Máte-li zájem o bližší informace o tomto steroidu, pokračujte na tuto stránku http://www.santiago.cz/eshop/chemikalie-santiago/organicke-chemikalie/steroidy/spironolactone

Stříkačkové filtry s PES membránou o průměru 30 a 33mm

Nabídka byla rozšířena o stříkačkové filtry s PES membránou o průměru 30mm a 33mm. Více informací o těchto atypických stříkačkových filtrech s PES membránou naleznete zde: http://www.santiago.cz/eshop/plasty-santiago/strikackove-syringe-filtry/strikackove-filtry-pes-membrana

Steroid Mestanolone

Rozšiřujeme nabídku o steroidy a steroly pro vědecké účely. Jako první Vám představujeme Mestanolone CAS 521-11-9. Máte-li zájem o bližší informace o tomto steroidu, pokračujte na tuto stránku http://www.santiago.cz/eshop/chemikalie-santiago/organicke-chemikalie/steroidy/mestanolone

Průvodce výběrem vhodných stříkačkových filtrů

Připravili jsme Průvodce výběrem stříkačkových filtrů pro Vaše aplikace.

Vybrat stříkačkové filtry nikdy nebylo snažší!

Průvodce výběrem Stříkačkových filtrů

1. Velikost stříkačkového filtru

 
Průměr filtru Objem vzorku
4mm 2ml
13-15mm 2-10ml
25-30mm 10-100ml


2. Vekosti pórů membrány

Filtry s velikostí pórů 0,45um
Vhodné pro běžné vodné nebo smíšené organické roztoky před HPLC kolonou napěchovanou částicemi o průměru větším než 3um. Běžné užití pro GC, SFC, CE, a GPC vzorky. Viskózní vzorky nebo vzorky s vysokým obsahem nečistot.

Filtry s velikostí pórů 0,22um
Vhodné pro běžné vodné nebo smíšené organické vzorky před HPLC, UHPLC a LC / MS kolonou napěchovanou částicemi o průměru 3um nebo menšími. Odstranění jemných částic  nečistot pro GC, SFC, CE, a GPC vzorky.

GF membrány s velikostí pórů 0,45um
Ideální pro viskózní vzorky, jako je sérum, plazma nebo jiné biologické matrice nebo vzorky s vysokým obsahem nečistot. Ideální užití pro kontrolu vzorků životního prostředí, potravin a nápojů.


3. Materiál membrány

Nylon
Nylon membraneStříkačkové filtry s membránou z Nylonu patří k nejběžnějšími vybavení laboratoře. Vykazují širokou kompatibilitu s vodnými a organickými roztoky. Díky přirozeně hydrofilní membráně je zaručen vynikající průtok matrice u většiny vzorků. Membrána není kompatibilní se silnými kyselinami nebo bázemi

Užití:

 • Obecné laboratorní filtrace; filtrace pro většinu HPLC a GC vzorků. (Poznámka: Nylon váže protein, nevhodné pro aplikace, kde je potřeba znovuzískání proteinu ze vzorku) 
 • Klinická toxikologie
 • Iontová chromatografie
 • Stopové prvky ((ICP-MS, AAS)
 • Kapilární elektroforéza


Acetát celulózy(CA)CA membrane

Stříkačkové filtry s membránou z acetátu celulózy vynikají svou nízkou afinitou k bílkovinám a jsou tedy ideální pro vodné roztoky vzorků, kde se požaduje znovuzískání proteinu z filtrátu.

Užití:

 • Filtrace médií pro tkáňové kultury
 • Citlivé biologické vzorky 


Smíšené estery celulózy(MCE)MCE membrane
Stříkačkové filtry s membránou z MCE jsou biologicky inertní, dále vykazují hladší a rovnoměrnější povrch než nitrocelulózové membrány.

Užití:

 • Jedny z nejčastěji používaných membrán v detekci bakterií


Polyether-sulfon(PES)

PES membrane

Stříkačkové filtry s membránou z PES nabízejí vysoké průtoky s dobrým objemem propustnosti. Vykazují nízkou vazbu na bílkoviny,
jsou kompatibilní s vysokou teplotou roztoků. Mechanicky pevné membrány s nízkým obsahem extrahovatelných anorganických iontů 

Užití:

 • Stříkačkové filtry s PES mebránou jsou certifikovány pro iontovou chromatografii
 • Filtrace tkáňových kultur
 • Filtrace proteinů a nukleových kyselin 

 

Polypropylen(PP) PP membrane

Stříkačkové filtry s hydrofilní membránou z PP vykazuje širokou chemickou kompatibilitu s organickými rozpouštědly a nízkou nespecifickou vazbu na bílkoviny. 

Užití:

 • Filtrace biologických vzorků
 • Filtrace agresivních organických roztoků 

 

Skleněné vlákno(GF)GF membrane
Stříkačkové filtry s mebránou ze skleněných vláken se vyznačují větší pórovitostí, která umožnuje odstranit velké nežádoucí částice bez zanesení membrány či ucpání.

Užití:

 • Zkoušky rozpustnosti, běžné filtrace
 • Metody pro stanovení analytů v životním prostředím
 • Potravinářský průmysl
 • Tkáňové kultury, média, bufry 


Polyvinylidenfluorid(PVDF) PVDF membrane
Stříkačkové filtry s hydrofilní membránou z PVDF s dobrou odolností proti rozpouštědlům.  

Užití:

 • Vzorky pro HPLC, MS, UHPLC, GC-MS
 • Běžné biologické filtrace
 • Filtrace vzorků, kde je požadovano znovuzískání požadovaného proteinu

 

 

 

Teflon(PTFE)
Stříkačkové filtry s hydrofóbní membránou z PTFEPTFE membrane jsou odolné vůči téměř všem rozpouštědlům, kyselinám a  bázím. PTFE membrána je mechanicky odolná a vydrží vysoké teploty.

Užití:

 • Filtrace agresivních organických látek,
 • Vysoce bazických roztoků
 • Roztoků za vysokých teplot

Příprava chemikálií na míru

Rozšířili jsme internetové stránky o přípravu chemikálií na míru, bližší informace naleznete zde http://www.santiago.cz/chemicka-synteza-na-miru

Chemikálie a laboratorní vybavení

Santiago laboratorní vybavení se specializuje především na syntézu sloučenin na míru, velkoobjemový nákup chemických surovin a dovoz chemických specialit pro primární akademický výzkum.

Nenašli jste pro Vaši laboratoř, co hledáte?

KONTAKTUJTE NÁS

Import speciálních chemikálií

Počáteční objekt zájmů - syntéza na organických specialit na míru - se rozrostl přes import speciálních chemikálií pro průmyslové účely až po dodávání spotřebního zboží pro chemické laboratoře.

S odbornou profesionalitou nám vlastní, Vám rádi pomůžeme nalézt i ty nejspecifičtější produkty, které se explicitně nenacházejí v naší internetové nabídce.

Kontaktujte nás

Tel.: +420 776 750 591
Fax: +420 227 203 670

info@santiago.cz
 

Působíme po celé ČR.