SANTIAGO
CHEMIKÁLIE LABORATORNÍ
VYBAVENÍ

Chemická syntéza na míru

Naše společnost poskytuje chemickou syntézu na míru téměř libovolné organické sloučeniny. Nabízíme chemické meziprodukty, referenční sloučeniny, výchozí materiály a deriváty aktivních sloučenin. Chemické sloučeniny jsou vyráběny na zakázku od miligramů po kilogramy

Vzhledem k nepředvídatelné povaze syntetické chemie, nemůže zaručit, že produkt bude k dispozici, ale s naší úspěšností kolem 98%, to je více než pravděpodobné. Nebude-li náhodou produkt získám, nebude samozřejmě veškerá naše práce zpoplatněna.

Cena a dodací lhůta

Cena a doba dodání závisí na konkrétní chemické struktuře a bibliografické dostupnosti známých postupů. Přestože se může stát, že příprava požadované chemikálie bude vyžadovat více práce, než se očekávalo, budeme účtovat klientovi pouze předem stanovenou cenu.

Jak začít?

Prosím kontaktujte nás s Vašimi požadavky chemické syntézy na míru a do 24 hodin Vás budeme kontaktovat. Veškeré dotazy a projekty jsou samozřejmě důvěrně prováděny a mohou být podepsány dohody o mlčenlivosti v případě potřeby.

Kontakt

Odeslat zprávu na náš e-mail

(volitelné)

Chemikálie a laboratorní vybavení

Santiago laboratorní vybavení se specializuje především na syntézu sloučenin na míru, velkoobjemový nákup chemických surovin a dovoz chemických specialit pro primární akademický výzkum.

Nenašli jste pro Vaši laboratoř, co hledáte?

KONTAKTUJTE NÁS

Import speciálních chemikálií

Počáteční objekt zájmů - syntéza na organických specialit na míru - se rozrostl přes import speciálních chemikálií pro průmyslové účely až po dodávání spotřebního zboží pro chemické laboratoře.

S odbornou profesionalitou nám vlastní, Vám rádi pomůžeme nalézt i ty nejspecifičtější produkty, které se explicitně nenacházejí v naší internetové nabídce.

Kontaktujte nás

Tel.: +420 776 750 591
Fax: +420 227 203 670

info@santiago.cz
 

Působíme po celé ČR.