SANTIAGO
CHEMIKÁLIE LABORATORNÍ
VYBAVENÍ

Zakázková syntéza peptidů

Zakázková syntéza peptidů

Poskytujeme outsourcing syntéz peptidů dle Vašich požadavků.  Syntetické peptidy jsou důležitým nástrojem při vývoji léčiv a proteomickém výzkumu.

Máme zkušenosti

peptide synthesis

Jsme odborníky na rmnoho modifikací při syntéze peptidů, například výrobu fluorescenčně značených peptidů, peptidů s větším množství disulfidových můstků a peptidů obsahujících stabilní izotopy.

Také se zabýváme syntézou peptidů obsahujících neobvyklé modifikace(acetylace, biotinylace, citrulinace, glykosylace, methylace, fosforylace, pegylace, konjugace s malou molekulou, apod.). 

Peptidy obsahující 4 - 75 aminokyselin, jsou syntetizovány za použití nejnovější technologie Fmoc v pevné fázi a jsou čištěny pomocí HPLC. Všechny peptidy dodáváme spolu s MS a HPLC spektry.

Jak začít?

Prosím kontaktujte nás s Vašimi požadavky syntézy peptidů na míru a do 24 hodin Vás budeme kontaktovat. Veškeré dotazy a projekty jsou samozřejmě důvěrně prováděny a mohou být podepsány dohody o mlčenlivosti v případě potřeby.

Chemikálie a laboratorní vybavení

Santiago laboratorní vybavení se specializuje především na syntézu sloučenin na míru, velkoobjemový nákup chemických surovin a dovoz chemických specialit pro primární akademický výzkum.

Nenašli jste pro Vaši laboratoř, co hledáte?

KONTAKTUJTE NÁS

Import speciálních chemikálií

Počáteční objekt zájmů - syntéza na organických specialit na míru - se rozrostl přes import speciálních chemikálií pro průmyslové účely až po dodávání spotřebního zboží pro chemické laboratoře.

S odbornou profesionalitou nám vlastní, Vám rádi pomůžeme nalézt i ty nejspecifičtější produkty, které se explicitně nenacházejí v naší internetové nabídce.

Kontaktujte nás

Tel.: +420 776 750 591
Fax: +420 227 203 670

info@santiago.cz
 

Působíme po celé ČR.